KFC Hever

Bericht

KFC Hever heeft zijn eigen webshop met 'Brandsfit'


Eindelijk onze eigen webshop waarin we onze leden producten kunnen aanbieden aan voordelige prijzen. Als je naar onderstaande link surft dan kom je in de webshop terecht waar producten gekocht kunnen worden met 30% korting. Hiervoor moet je de kortingscode "kfchever" ingeven.
Vergeet je deze in te geven, dan ben je de korting kwijt. Het betreft hier kwaliteitsvol materiaal van Patrick uitgekozen door de club om alles zo'n beetje gestroomlijnd te krijgen binnen onze club qua materiaal.
Gelieve bij aankoop van een training, short, kousen, handschoenen, muts, ... eerst even een kijkje te nemen in onze webshop en via deze weg te bestellen. Het levert de club een financieel voordeel waarmee we onze werking kunnen ondersteunen.
Gebruik deze link naar onze webshop bij 'BrandsFit'
of indien de link niet werkt gebruik dan https://www.brandsfit.com/kfchever

Nieuws

Activiteiten kalender voor seizoen heerronde 2018-2019 is weldra beschikbaar

 

Informatie

Supportersclub Ultras Hever

Wil je de supportersclub en haar activiteiten volgen? Klik op de link Ultras Hever


Jeugdploegen

Activiteiten

Supporters

KBVB Links

Jeugd Sponsors